با گسترش اینترنت و اثرگذاری هر چه بیشتر آن در زندگی انسان ها باعث تغییرات بنیادی در زندگی انسان ها شده است. منابع موجود در اینترنت جهت تهیه ملزمات روزانه، در کنار سهولت در استفاده و کاربرد این منابع، باعث ایجاد تغییر در الگو های خرید شده است به خصوص این که اینترنت با روحیات افراد مختلف بیشتر هماهنگ شده است.

از طرفی به دلیل زندگی های پر مشغله شهری و فرصت کمی که برای اوقات فراغت انسان ها علی الخصوص در زندگی و جوامع شهری وجود دارد، صرف زمان با ارزش و گران بهاء برای فعالیت هایی همچون خرید کردن دیگر منطقی نیست. این در حالی است که امروزه می توان با چند کلیک ساده انواع لوازم و مایحتاج خود را تهیه نمود و باقی اوقات فراقت خود را به دیگر فعالیت های مورد علاقه بپردازید.

سوپر مارکت آنلاین من و شما ، فروشگاه اینترنتی در زمینه تامین مایحتاج روزمره زندگی است. گروه‏‏‌های مختلف کالا مانند کالای اساسی، لوازم آرایشی و سلولزی، لوازم شخصی، انواع نوشیدنی، نان و شیرینی و انواع غذا های آماده با تنوعی بی‌نظیر در کوکوناد عرضه می‏‏‏‌شوند. من وشما با عرضه بیش از 13.000 قلم کالا از برترین برندهای مختلف، در همراهی مشتریان و کمک به آنان در فرایند خرید بدون هیچ غرض ورزی و کاملاً بی طرف، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. مشتریان من وشما می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا، وارد سایت من وشما شوند و به آسانی هرچه تمام تر خریدی دلچسب را تجربه کنند.

سوپر مارکت آنلاین من وشما با برترین تامین کنندگان داخلی که انواع محصولات را اعم از برند های داخلی و خارجی در کلاسی متفاوت توافهم نامه همکاری دارد و لذا بدین جهت گستره تنوع محصولی این سوپر مارکت آنلاین بی سابقه می باشد.

از ویژگی سوپر مارکت آنلاین من وشما ارسال و تحویل محصولات و مرسولات به سراسر بندرعباس در مدت زمان کمتر از یک ساعت، و به اقسا نقاط ایران در مدت زمان کمتر از 48 ساعت می باشد که از این حیث من وشما در میان سوپر مارکت های آنلاین موفق به ثبت رکورد شده است.